Najdete nás na ulici Stará Tenice, v budově bývalé hygienické stanice, vedle řeky Morava a blízko železniční trati směr Staré Město.

Od vlakového nádraží se k nám dostanete po ulici Na Stavidle cca 700 metrů, poté odbočíte vpravo cca 50 m a přejdete silnici. V šedé panelové budově se nachází zařízení Ergo Uherské Hradiště. Před domem je velké parkoviště. 

Od autobusového nádraží se k nám dostanete směrem do centra města, kolem obchodu Billa a budete pokračovat asi 100 m. Dále se vydáte po ulici Františkánská, projdete přes Mariánské náměstí, poté přes ulici Otakarova a Jana Lucemburského až na ulici Stará Tenice. Projdete kolem budovy Povodí Moravy a Obzoru. Přejdete silnici a v šedé panelové budově se nachází zařízení Ergo Uherské Hradiště. Před domem je velké parkoviště. 

Příjezd autem od Kunovic: na světelné křižovatce před mostem přes řeku Moravu odbočíte doleva, rovně přes Moravní náměstí a na konci ulice vpravo se nachází velké parkoviště před šedou panelovou budovou. 

Příjezd autem od Starého Města: na světelné křižovatce na konci mostu přes řeku Moravu odbočíte doprava, rovně přes Moravní náměstí a na konci ulice vpravo se nachází velké parkoviště před šedou panelovou budovou.

Adresa:

Adresa: Stará Tenice 1195, 686 01 Uherské Hradiště
GPS: 49°4'18.595"N, 17°27'5.234"E
E-mail: mailto:ergosluzbyuh@cspzlin.cz
Mapa: http://goo.gl/maps/WePVm

Košík

Celkem:  0,00 Kč (0 ks)  

Zdroje

Copyright 2012-2013 CSP Zlín. All rights reserved.