Fesťáček 2017 nakonec proběhl

Přestože se od rána zdálo, že počasí nedovolí, abychom letošní Fesťáček uspořádali, nakonec se vše podařilo. Začátek 9. ročníku akce, kterou v sobotu 10. 6. 2017 tradičně pořádalo CSP Zlín, o.p.s. jsme však museli o hodinu posunout.

Celým dnem tradičně provázela moderátorka paní Jana Hlaváčová. Návštěvníci měli možnost v průběhu odpoledne shlédnout divadelní představení klientů sociálních služeb Divadlo Ergo, taneční vystoupení Gymaerobiku Klub Zlín, skupiny historického šermu a tance Berendal a Just Us. Zabubnovat si mohli s Rytmem pro život a zazpívat se skupinou Pěšáci nebo Premier. Celé odpoledne zakončila velká každoroční ohňová show skupiny Boca Fuego.

Pro děti byl připraven pestrý program – soutěže, skákací hrad, body painting, zdobení keramiky. Hosté se mohli občerstvit a současně nakoupit dárky pro své blízké, které byly vyrobeny v dílnách organizace.

Akce by se nemohla konat bez laskavého přispění sponzorů Statutární město Zlín, Moravský peněžní ústav, Kvasar, spol. s.r.o., OSA, Bramborové lupínky Jana a mediálního partnera Rádio Zlín. Všem velmi děkujeme.

Již teď se těšíme a začínáme připravovat jubilejní 10. ročník, který se s největší pravděpodobností uskuteční v sobotu 9. června 2018 a všechny srdečně zveme!

 

Fotografie z 9. ročníku Fesťáčku naleznete v naší fotogalerii.

 

Projekt podpořili:

Zlín_logo         moravský peněžní ústav - logo   Kvasar - logo        Bramborové lupínky - logo     Partner OSA - logo

Mediální partner:

RZ - logo

Další informace:

Naše fotogalerie:

Fesťáček 2017 nakonec proběhl

Košík

Celkem:  0,00 Kč (0 ks)  

Zdroje

  Aktuality
Copyright 2012-2013 CSP Zlín. All rights reserved.