DETAIL - ROZDĚLENÍ VÝROBKŮ

 

Nejedná se o sériovou výrobu, ale každý výrobek je originál, používáme různé techniky aplikací. Snažíme se nabídnout zákazníkům kvalitní výrobky s možností individuálních požadavků.

Svíčky ZL- Vyrábíme svíčky z kvalitního holandského parafínu, různých tvarů a velikostí, k různým příležitostem, které jsou postupně dekorovány, jsou dodávány v různých barvách a vůní. Na přání zákazníka je možné si nechat udělat jakýkoliv motiv malovaného obrázku, napsat jméno a věk.

 

Svíčky UHVyrábíme svíčky z kvalitního holandského parafínu, různých tvarů a velikostí, k různým příležitostem, které jsou postupně dekorovány, jsou dodávány v různých barvách a vůní. Na přání zákazníka je možné si nechat udělat jakýkoliv motiv malovaného obrázku, napsat jméno a věk.

 

Svíčky s ubrouskovou technikou - Vyrábíme svíčky z kvalitního holandského parafínu, které jsou dodávány ve světlých barvách a různých vůní. Na svíčky je speciálním lepidlem přilepen ubrousek, většinou na větší část svíčky. Po domluvě lze vystřihnout a nalepit i menší motiv např. květinu, zvíře atd. Dalším dekorem může být následné namáčení do barevných politur nebo ruční domalování např. jméno, datum apod. Ubrousek nemá na následné hoření žádný vliv.

 

Laterny Zapálením čajové svíčky v laterně vytvoříte oblíbený efekt jemně rozptýleného světla a tím navodíte klidné prostředí bez ostrých stínů.

 

Keramika - Litá keramika - ručně vyráběná v dílně ERGO Zlín je jak dekorační, tak i užitková.

 

Keramika -Slunečnice - vyrábíme ručně litou keramiku, která slouží jako dekorační a užitková. 

 

Mýdla - Glycerinová mýdla jsou vyráběna výhradně ručním způsobem, tradiční metodou. Proces výroby je založen na velmi originální receptuře, která umožňuje ruční zpracování mýdlové hmoty a zachovává v maximální možné míře účinky a vlastnosti přírodních materiálů. Může také přispět k hojení akné, upravit mastnou pleť a všechna mýdla jsou vhodná i na holení.

Jsou vhodná pro dětskou pokožku, alergiky i jako repelenty.

Nejsou testována na zvířatech.

 

Šicí Chybí Vám textilní doplňky do Vašeho bytu nebo sháníte praktický dárek? Z nabídky naší šicí dílny si určitě vyberete! Veškeré potisky jsou ručně aplikovány barvami na textil. Možno prát v pračce do 30° C.

Každá šablona je originálem naší dílny. Děkujeme, že respektujete autorská práva.

Copyright 2012-2013 CSP Zlín. All rights reserved.