Produkty a služby

V této sekci se seznámíte se souhrnným přehledem jednotlivých pracovních činností, na které se specializujeme v dílnách s chráněnými místy pro osoby se zdravotním postižením.

Kartonáž
Zaměřujeme se na ruční dokončovací práce v oblasti kartonáže, zejména lepení a kompletaci obalového materiálu, který vyžaduje vysoký podíl ruční práce. Materiál zabalený do ochranných folií ukládáme na palety a připravíme k přepravě. Dovoz i odvoz materiálu můžeme dle požadavku zajistit sami, v případě potřeby si dodavatel zajistí dopravu sám. Kooperujeme s několika firmami ze Zlínského kraje.

Digitalizace dat
Pracoviště Ardien Digital se specializuje především na digitalizaci dat - převod dat z formátů pdf, tif, jpg apod. do editovatelného i jiného formátu se všemi úpravami a korekturami požadovanými zákazníkem. Jsme vybaveni SW pro kontrolu 40 jazykových mutací. Umíme zdigitalizovat Váš archív a nabízíme nejnovější způsob archivace Vašich dokumentů. Mezi nejvýznamnější projekty patří digitalizace Ottova slovníku naučného, archivu Stavebního úřadu Otrokovice, Sbírky zákonů České republiky, časopisů pro Komoru daňových poradců.

Keramika
V dílně Ergo Zlín vyrábíme ručně litou keramiku. Některé výrobky jsou k dostání ihned, další vyrobíme na základě individuálního přání zákazníka v různé barevné kombinaci a zdobení.

Proutěné zboží
Proutěné zboží, které Vám nabízíme, je vyrobeno z přírodního materiálu – pedigu. Vyrábíme jej ručně v různých velikostech a tvarech v dílně Ergo Uherské Hradiště. Barevnost, tvar nebo zdobení podřídíme přání zákazníka.

Mýdla
Mýdla, jsou vyráběna výhradně ručním způsobem z mýdlové hmoty s vysokým obsahem glycerinu. Nabízíme široký sortiment vůní, barev i tvaru. Mýdla nevysušují pokožku a jsou vhodná pro častější mytí, k hojení akné a na holení

Svíčky
Svíčky různé velikosti, tvarech, barevnosti i vůně vyrábíme v dílnách Ergo Zlín a Ergo Uherské Hradiště. Každý výrobek je originál, neboť je vyráběn ručním způsobem odléváním parafínu do forem a následně ručně zdoben.

Textilní výrobky
Vyrábíme drobné i větší textilní výrobky (polštáře, deky, panenky a další) s originálními motivy nejen pro potěšení, ale i praktické použití.

Veškeré výrobky dílen si můžete prohlédnout na webových stránkách v sekci Výrobky.

Copyright 2012-2013 CSP Zlín. All rights reserved.